Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Zdravie & život

Zdravie & život

Zdravotné asistenčné služby

Zdravotné asistenčné služby

Zdravotné informačné služby nedokážu samy o sebe zabrániť vzniku zdravotných problémov. Môžu však účinne pomôcť pri ich riešení. Vaši klienti sa môžu spoľahnúť, že v prípade potreby získajú odbornú radu. 24 hodín denne, 7 dní v týždni, po celý rok. Vždy budú obslúžení skúseným telefónnym operátorom či kvalifikovaným lekárom.

Poradňa praktického lekára

Poradňa praktického lekára

Necíti sa Váš klient dobre? Nieje si istý svojím zdravotným stavom? Nevie, či je naozaj nutné stráviť niekoľko hodín v čakárni u lekára?
Potom stačí zavolať Allianz Assistance. Praktický lekár skonzultuje s Vašim klientom aktuálny zdravotný stav, vysvetlí obvyklý liečebný postup a prípadne poskytne ďalšie informácie z odboru všeobecného lekárstva. 

Informačné služby

Informačné služby

Informácie o zdravotníckych zariadeniach v SR


Je Váš klient chorý? Potrebuje vedieť, kde ordinuje najbližší lekársky špecialista? Potom stačí vytočiť Allianz Assistance. Váš klient získa potrebné informácie - adresu, telefónne a faxové číslo i rozsah zdravotnej starostlivosti poskytovanej vo vybranom  zdravotníckom zariadení.

Informácie o liečivých prípravkoch v SR
Má Váš klient zdravotne problémy? Rozhoduje sa, aké lieky užívať? A čo nežiadúce účinky? Stačí vytočiť Allianz Assistance. Váš klient získa informácie o zložení lieku, účinnej látke, doporučenom dávkovaní a užívaní, skladovaní, prípadných  nežiadúcich účinkoch a aj o nahraditeľnosti inými preparátmi.

Informácie o preventívnej starostlivosti v SR
Patrí Váš klient k tým z nás, ktorí cítime zodpovednosť za svoje zdravie? Chce presne vedieť, na akú preventívnu starostlivosť má nárok v rámci  zdravotného poistenia? Alebo sa chystá na cestu do exotickej zeme? Chce poznať doporučené  očkovanie?  Stačí vytočiť Allianz Assistance. Pre Vášho klienta sú pripravené informácie o preventívnej starostlivosti v SR, o najvhodnejších termínoch očkovania i o základných princípoch cestovnej medicíny vrátane vhodných očkovaní.


Poskytovaním služieb s pridanou hodnotou pomáhame našim obchodným partnerom v rozvoji podnikania. Spoločne vytvárame riešenia šité na mieru ich potrebám. Zamestnanci Allianz Assistance sú vždy pripravení poskytnúť profesionálne služby vysokej kvality.